narzecz.edu.pl


Skontaktuj się

Rockice

Przyrządy asekuracyjne

Przyrządy asekuracyjne


Współpraca i asekuracja są podstawą bezpiecznej wspinaczki, czy to w górach, czy na zwykłej ściance. Nie mniej ważne jest tutaj odpowiednie wyposażenie, które charakteryzuje się łatwością obsługi, a także wysoką wytrzymałością i niezawodnością. Dlatego też, chcąc mieć pewność, że posiadany sprzęt jest największej jakości, warto zaopatrzyć się w ekwipunek na stronie rockice.pl.

Jest to profesjonalny sklep dla alpinistów, turystów pieszych, a także specjalistów, którzy pracują na wysokościach z użyciem lin, taśm rurowych i uprzęży. Ekstremalne hobby i tego typu zawody wymagają, aby przyrządy asekuracyjne charakteryzowały się wyjątkową trwałością. Od tego bowiem może zależeć zdrowie i życie osób, które znajdują się nad ziemią. W tym sklepie natomiast można znaleźć produkty renomowanych producentów jak C.A.M.P, Black Diamond, Mammut i wielu innych.

Każdy, kto poznał choć trochę świat wspinaczki, wchodząc na stronę sklepu, przekona się, że jest to najwyższej jakości sprzęt. Wysokiej klasy materiały wykorzystane w ich produkcji, gwarantują ich trwałość. Atrakcyjność zaś podnosi niska cena.

Opublikowano: 2019-05-25

Rockice

Grudzieniec 12 60-601 Poznań 618437688 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie narzecz.edu.pl

Bellbox sp. z o.o.

ul. Rubież 46A/208 — Poznań

https://bellbox.pl/

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

ul. Gdańska 35B — Jastrowie

https://www.elektryzuj.com.pl/

Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński

ul. Powstańców Wielkopolskich 12b — Poznań

https://fjallraven.trekkersport.com.pl/