narzecz.edu.pl


Skontaktuj się

Diamante

Fryzjer w Poznaniu - https://www.diamante.pl/

Fryzjer w Poznaniu - https://www.diamante.pl/


Masz problem ze znalezieniem fryzjera w Poznaniu, który potrafiłby zadbać o Twoje włosy? Zmagasz się z ich łamliwymi łodygami, łupieżem czy innymi problemami skóry głowy? Nie musisz się już dłużej wstydzić ani obawiać, że jesteś w sytuacji bez wyjścia – wystarczy, że skorzystasz z usług salonu fryzjerskiego Diamante.

Każdy pracujący tam fryzjer-stylista to wykształcony specjalista, pełen pasji do wykonywanego zawodu. Dlatego też, siadając na fotelu, możesz być pewna tego, że podejdą do Twoich włosów z najwyższą troską. Dobro klienta jest bowiem dla nich najwyższym priorytetem, stąd też pracują wyłącznie na kosmetykach renomowanych producentów, a także włączają do swojej oferty różne nowe usługi.

Możesz u nich zyskać nową fryzurę, skrócić lub przedłużyć włosy (jedną z dwóch dostępnych metod), zadbać o ich strukturę, oddając się specjalistycznym zabiegom pielęgnacyjnym, a ostatecznie – skutecznie zawalczyć z różnymi problemami skóry głowy. Jeśli więc jest Ci potrzebny najlepszy fryzjer w Poznaniu, skorzystaj z usług, jakie oferuje Diamante.pl.

Opublikowano: 2019-03-16

Diamante

Grobla 17 61-859 Poznań 691 777 166 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie narzecz.edu.pl

Bellbox sp. z o.o.

ul. Rubież 46A/208 — Poznań

https://bellbox.pl/

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

ul. Gdańska 35B — Jastrowie

https://www.elektryzuj.com.pl/

Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński

ul. Powstańców Wielkopolskich 12b — Poznań

https://fjallraven.trekkersport.com.pl/