narzecz.edu.pl


Skontaktuj się

Studio Projektowe Motiv

Projekty aranżacji wnętrz

Projekty aranżacji wnętrz


Dla kogoś, kto nie ma pojęcia o stylach i wzornictwie, aranżacja wnętrz jest czymś niebywale trudnym. Jednakże dla osób takich, jak projektanci i architekci ze Studia Projektowego Motiv w Poznaniu jest to po prostu pasja. Projektując wnętrze domu, mieszkania lub apartamentów, w pewnym sensie realizują sami siebie, wykorzystując swoją ogromną wiedzę i zdobyte doświadczenie.

Każda tworzona przez nich przestrzeń charakteryzuje się wysoką estetyką i funkcjonalnością, a jednocześnie niepowtarzalną urodą. Każdy szczegół w takim pomieszczeniu ma swoje miejsce i jest tak dobrany, żeby z pozostałymi tworzył wyjątkową całość. Szczególny nacisk kładzie się na oświetlenie, które kreuje we wnętrzach specyficzną atmosferę. Piątka absolwentów ASP tworzy zgrany zespół, który ma nieograniczone możliwości i potężne pokłady kreatywności, a przy tym jest niezwykle profesjonalny i komunikatywny. Dlatego każdy, kto pragnie, aby wnętrze jego domu było niepowtarzalne i wyjątkowe, powinien zgłosić się o pomoc właśnie do nich.

Opublikowano: 2018-10-12

Studio Projektowe Motiv

Jana Nagórskiego 5 60-408 Poznań +48 604 434 422 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Projekt autorstwa Studia Motiv zachwycił nas - trzeba przyznać, że na aranżacjach wnętrz znają się to bardzo dobrze. Ponadto potrafią wsłuchiwać się w potrzeby klienta. :)


Ocena 4

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie narzecz.edu.pl

Bellbox sp. z o.o.

ul. Rubież 46A/208 — Poznań

https://bellbox.pl/

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

ul. Gdańska 35B — Jastrowie

https://www.elektryzuj.com.pl/

Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński

ul. Powstańców Wielkopolskich 12b — Poznań

https://fjallraven.trekkersport.com.pl/